×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم
پرينت خبر

Best Buy در حال آزمایش یک فروشگاه کوچک دیجیتال است که سه شنبه درهای خود را باز می کند


سه شنبه 4 مرداد 1401 9:50:13 PM 

اخبار گوهردشت


 

در حال افتتاح یک فروشگاه دیجیتالی با فرمت کوچک در روز سه شنبه در مونرو، کارولینای شمالی است که رویکردی بسیار متفاوت از بسیاری از مکان های خرده فروشی "جعبه بزرگ" خود دارد. مکان 5000 فوت مربعی فقط حدود 15 درصد به اندازه مکان معمولی Best Buy با مساحت 35 تا 40000 فوت مربع است و حتی از بسیاری از فروشگاه های کوچکتر اپل که معمولاً بین 6000 تا 8500 فوت مربع مساحت دارند نیز کوچکتر است.

بلومبرگ سال گذشته گزارش داد که Best Buy در حال آزمایش مکان‌های کوچک‌تر از حدود 27000 فوت مربع به وسعت 15000 فوت مربع است، اما این بسیار کوچک‌تر است و نزدیک‌تر به Best Buy Mobile است که اکنون بسته شده است. این فروشگاه آزمایشی در منطقه شارلوت است، جایی که Best Buy نیز سال گذشته پنج فروشگاه آزمایشی دیگر را راه‌اندازی کرد و تجربیاتی از بازسازی تا رویکردی به سبک اوت‌لت را امتحان کرد.

برخلاف فروشگاه‌های اوت‌لوت Best Buy و مکان‌های بزرگی که دارای لوازم بزرگ و لوازم الکترونیکی زیادی هستند، این فروشگاه جدید به «انتخابی انتخاب‌شده» از کالاهای Best Buy مجهز خواهد شد که شامل تلویزیون‌های بزرگ، رایانه‌ها، هدفون‌ها، پوشیدنی‌ها، تلفن‌های همراه و غیره می‌شود. هیچ یک از آنها را ندارد، با این حال، لوازم خانگی بزرگ است.

تجربه فروشگاه «اولین دیجیتال» شامل وب‌سایت و برنامه‌های Best Buy می‌شود – همچنین دارای قفسه‌هایی برای تحویل سفارش‌های آنلاین است – اما در فروشگاه، زمانی شروع می‌شود که بازدیدکنندگان در ورودی با یک صفحه نمایش ۷ فوتی با اطلاعاتی در مورد آنچه فروشگاه دارد از آن استقبال می‌کنند. پیشنهاد دادن.

دقیقاً مانند فروشگاه اپل، می‌توانید اقلام را در سطح فروش مرور کنید، اما به استثنای اقلام کوچک‌تر که واجد شرایط پرداخت از طریق تلفن همراه هستند (سیم‌های شارژ، قاب‌های تلفن و کارت‌های هدیه)، بیشتر آنها به سادگی نمایشگر هستند. واحدها هنگامی که می خواهید چیزی بخرید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کد QR روی محصول را اسکن کنید تا فرآیند Best Buy's Just Scan It را شروع کنید. یک نفر به پشت می رود و مورد را برای شما بیرون می آورد تا بخرید.

اگر نگران این بودید که آیا این مکان شامل تعاملات انسانی با پیراهن آبی است یا خیر، نترسید، زیرا شامل اعضای تیم Geek می‌شود و مناطق مشاوره دیگری برای مشتریان در فروشگاه دارد. همچنین می‌توانید از طریق تماس صوتی، تماس ویدیویی یا چت آنلاین، هنگام حضور در فروشگاه با متخصصی از شخصی در «فروشگاه مجازی» Best Buy، کمک خرید زنده دریافت کنید.

Best Buy تنها یک خرده‌فروش است که پس از تغییر رفتار مشتری در طول همه‌گیری، برنامه‌های عملیاتی معمول خود را دوباره ارزیابی می‌کند، به‌عنوان مثال، شاهدیم که Walmart تحویل‌ها را مستقیماً به یخچال شما گسترش می‌دهد. در نقطه مقابل، آمازون در ماه مه یک فروشگاه پوشاک آجری افتتاح کرد و فناوری جدیدی را برای بهبود خرید حضوری برای چیزهایی که تجربه آنلاین نمی‌تواند جایگزین آن‌ها شود، پیاده‌سازی کرد.

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع و لینک مجاز است

شما در باره اين خبر چه فكر ميكنيد؟

نظر خودتان را در باره این خبر به همه بگویید

: براي نظر گذاشتن با فشردن لينك زير لاگين كنيد

Loginافرادی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید