×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم
پرينت خبر

اسنپ چت بالاخره وارد وب شد


 

اخبار گوهردشت


 

اسنپ روز دوشنبه اعلام کرد که نسخه وب اپلیکیشن پیام‌رسان عکس اسنپ چت خود را معرفی می‌کند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق رایانه‌های خود چت، اسنپ و تماس ویدیویی داشته باشند.

این شرکت گفت که این ویژگی از 18 جولای برای مشترکین +Snapchat اختصاص خواهد داشت و با مشترکین در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا و نیوزلند آغاز خواهد شد.

این شرکت اضافه کرد که اسنپ چت برای وب دارای ویژگی هایی مانند واکنش های چت و پاسخ به چت، همراه با لنز است که به زودی عرضه می شود.

اسنپ ماه گذشته Snapchat+ را راه اندازی کرد، یک نسخه پولی از برنامه Snapchat، در ایالات متحده با قیمت 3.99 دلار در ماه و در چند بازار دیگر، در یک گام بزرگ از مدل درآمدی که عمدتاً وابسته به تبلیغات است.

شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی تحت فشار هستند زیرا شرکت‌ها در واکنش به افزایش هزینه‌ها و تضعیف هزینه‌های مصرف‌کننده، بودجه تبلیغاتی خود را کاهش می‌دهند. اسنپ در ماه می اعلام کرد که اهداف درآمد و سود سه ماهه دوم را از دست خواهد داد و باید استخدام را کند کند و هزینه ها را کاهش دهد.

اسنپ ​​چت یک برنامه و سرویس پیام فوری چندرسانه ای آمریکایی است که توسط Snap Inc.، در اصل Snapchat Inc. توسعه یافته است. یکی از ویژگی های اصلی Snapchat این است که تصاویر و پیام ها معمولاً فقط برای مدت کوتاهی در دسترس هستند قبل از اینکه برای گیرندگان آنها غیر قابل دسترس شوند. این برنامه از تمرکز اولیه بر اشتراک‌گذاری عکس شخص به فرد به «داستان‌های» کاربران با محتوای زمانی 24 ساعته، همراه با «Discover» که به برندها اجازه می‌دهد محتوای کوتاه با پشتیبانی از تبلیغات را نشان دهند، تکامل یافته است. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها را در «فقط چشم‌های من» نگه دارند که به آن‌ها اجازه می‌دهد عکس‌های خود را در یک فضای محافظت‌شده با رمز عبور نگه دارند. همچنین گزارش شده است که استفاده محدودی از رمزگذاری انتها به انتها را با برنامه هایی برای گسترش استفاده از آن در آینده ترکیب کرده است.

اسنپ ​​چت توسط ایوان اشپیگل، بابی مورفی و رجی براون، دانشجویان سابق دانشگاه استنفورد ایجاد شد. این به دلیل نمایش یک جهت جدید و اول برای موبایل برای رسانه های اجتماعی شناخته شده است و تاکید قابل توجهی بر تعامل کاربران با برچسب های مجازی و اشیاء واقعیت افزوده دارد. تا جولای 2021، اسنپ چت روزانه 293 میلیون کاربر فعال داشت که رشد 23 درصدی را در طول یک سال نشان می‌دهد. به طور متوسط ​​بیش از چهار میلیارد اسنپ در روز ارسال می شود.اسنپ ​​چت در میان نسل‌های جوان، به‌ویژه در سنین زیر 16 سال، محبوبیت دارد، که منجر به نگرانی‌های حفظ حریم خصوصی برای والدین می‌شود.

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع و لینک مجاز است

شما در باره اين خبر چه فكر ميكنيد؟

نظر خودتان را در باره این خبر به همه بگویید

: براي نظر گذاشتن با فشردن لينك زير لاگين كنيد

Loginافرادی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید