×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم
پرينت خبر

7 نکته تخصصی قرار ملاقات


 

اخبار گوهردشت


 در چند قرار اول با کسی، طبیعی است که سوالات زیادی بپرسید. با این حال، یکی از چیزهایی که اندرسن واقعاً از شما می خواهد اجتناب کنید، این است که از کسانی بخواهید که واقعاً نمی خواهید به شما برگردانند. او توضیح می‌دهد: «اول و مهم‌تر از همه، به نظر می‌رسد چیزی را پنهان می‌کنید. "همچنین بسیار آزاردهنده است اگر از کسی سوالی بپرسید، او هم همان سوال را از شما بپرسد، و شما از پاسخ دادن به آن امتناع کنید. این بسیار یک طرفه و ناعادلانه است."

1 سوالاتی را که نمی خواهید به آنها پاسخ دهید نپرسید

بنابراین اگر نمی خواهید در مورد دوران کودکی، سابقه شغلی، مذهب یا دیدگاه های سیاسی خود صحبت کنید، به سادگی از تاریخ خود در مورد این موضوعات نپرسید - اگرچه اندرسن سریعاً اشاره می کند که صحبت کردن در مورد این چیزها در اوایل معمولاً سود شما دانستن بهتر از ندانستن است، درست است؟ در مورد نگفتن چیزها، در اینجا رازهایی وجود دارد که بهتر است از شریک زندگی خود نگه دارید.

2 یک پاور پلی بسازید

او می‌گوید: «یک حرکت «قدرت‌بازی» این است که ابتدا در مورد خودتان صحبت کنید و سپس به عقب برگردید، و همان سؤالی را بپرسید که به تازگی در مورد خودتان فاش کردید.

به عنوان مثال، اگر شما طلاق گرفته اید، تقریباً اجتناب ناپذیر است که در چند قرار اول در مورد آن صحبت کنید. اندرسن می‌گوید به جای اینکه منتظر بمانید تا درباره تاریخچه رابطه‌تان از شما بپرسند، می‌توانید در واقع کل وضعیت را برعکس کنید و قبل از اینکه آنها بپرسند، موضوع را مطرح کنید.

به این ترتیب: "اولین کسی باشید که آن را با چیزی مانند: "خیلی در مورد من. اوقات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم، یک فرزند زیبا با هم، و در حالی که من اصلاً کامل نیستم، با بینش و خرد فوق العاده ای در مورد آنچه که یک رابطه را عالی می کند، وارد رابطه بعدی خود خواهم شد. برای این، من بسیار سپاسگزارم. آیا اکنون خود را در جای خوبی می دانی؟"

دیدن؟ آسان. این تکنیک را برای هر افشاگری بزرگی که می‌خواهید در فضای باز مطرح کنید، به کار ببرید، و در نهایت هم مطمئن و هم صادق به نظر خواهید رسید. اکنون، در اینجا چیزهای بیشتری وجود دارد که قطعاً باید در اولین قرار ملاقات بگویید.

3 از سؤالات درباره گذشته صرف نظر کنید

اندرسن می‌گوید: اگر به دیدار همدیگر ادامه دهید، زمان زیادی برای یادگیری در مورد گذشته همسر احتمالی وجود دارد، اما آنچه در اوایل به آن اهمیت می‌دهید باید حال و آینده آنها باشد. او توصیه می کند که تا حد امکان سوالات و مکالمه را به زمان حال و آینده نگه دارید.

"شما هرگز نمی خواهید در گذشته دلسرد شوید. رو به جلو قرار ملاقات شما را دعوت می کند تا در مورد آنچه می خواهید در آینده با هم انجام دهید به جای تمرکز بر گذشته - که به وضوح با هم نبوده اند" صحبت کنید. و برای توصیه های بیشتر در مورد دوستیابی، در اینجا 30 چیزی که زنان همیشه دوست دارند بشنوند آورده شده است.

4 خودت باش... اما واقعا

اشتباه شماره یک که می توانید در یک قرار ملاقات انجام دهید؟ به گفته اندرسن، معرفی اشتباه خود.

این به این دلیل است که می تواند دوباره شما را گاز بگیرد. "برای پیدا کردن یک رابطه، باید در مورد خود صادق باشید. یک پیاز را تجسم کنید. در اولین قرار، هدف این است که یک یا دو لایه - حداکثر - در مورد خودتان جدا کنید. ارزش‌ها، پیشینه‌تان را به اشتراک بگذارید. ارزش‌ها و برخی از علایق شما را دعوت کنید تا ارزش‌ها و علایق آنها را در زندگی به اشتراک بگذارید.» او پیشنهاد می‌کند.

با هر تاریخ متوالی، چند لایه دیگر را جدا می کنید. این بدان معنا نیست که شما نیاز دارید فوراً همه چیز را در مورد خود به همسران احتمالی بگویید، بلکه بیشتر از این که وانمود کنید که علایق یا ترجیحاتی دارید که واقعاً ندارید، فقط برای حفظ یک رابطه جدید، به احتمال زیاد به یک شراکت شاد و پایدار منجر می‌شود. رفتن با این حال، در اینجا چند حکمت دوستیابی شاهزاده برای شما آورده شده است.

5در دام "قبلی" نیفتید

شاتر استاک

او می گوید: "شما هرگز نمی خواهید با صحبت در مورد روابط قبلی فراتر از یک بایت صوتی کوتاه 45 ثانیه ای وارد قلمرو شن های روان شوید." اگر متوجه شدید که وارد این سراشیبی لغزنده شده‌اید، خود را زیر میز لگد بزنید، زبانتان را گاز بگیرید و فوراً به سمت جلو حرکت کنید

اگر به طور تصادفی وارد این موضوع شدید، در اینجا نحوه تغییر آن آمده است: "...و او باهوش و مهربان بود، و می توانم بگویم که شما بسیار باهوش و بسیار خونگرم هستید. امشب تو را می شناسم."

آن را از گذشته به حال بیاورید و سپس به سراغ موضوع بعدی بروید، ASAP. و برای توصیه‌های بیشتر دوست‌یابی، در اینجا نحوه تحت تأثیر قرار دادن هر زنی آورده شده است.

 6 به احساسات بیشتر از واقعیت ها توجه کنید

 

 

مطمئناً، ممکن است ایده خاصی از آنچه به دنبال آن هستید داشته باشید، اما به جای اینکه فقط به شغل تاریخ خود، جایی که آنها بزرگ شده اند و نویسنده مورد علاقه آنها کیست توجه کنید، به احساس واقعی خود هنگام صحبت با آنها اهمیت بیشتری بدهید. اندرسن توضیح می دهد: «تمرکز روی حقایق می تواند شبیه یک بازجویی یا مصاحبه باشد.

نکته کلیدی در اینجا این است که یاد بگیرید IQ خود را با EQ خود متعادل کنید. "از داستان های رنگارنگ برای باز کردن در مورد خود استفاده کنید. از تاریخ خود دعوت کنید تا از طریق متفکرانه و تلخ خود درباره خود صحبت کنید.

تی مکالمه او می افزاید: مقداری آسیب پذیری را ابراز کنید و به خوبی در راه یافتن یک رابطه معنادار خواهید بود.

7 گرفتار تیک زدن جعبه ها نشوید

گاهی اوقات افراد باهوش درگیر جزئیات کوچک قرار می شوند، که می تواند پیدا کردن یک شریک مناسب را بسیار دشوار کند. او می‌گوید: «مشتریان من تمایل دارند با همان ویژگی‌هایی که آنها را در مدرسه و در شغل‌های پرفشار فناوری تحلیلی موفقیت‌آمیز می‌سازد، به آشنایی نزدیک شوند. و آنها در سرشان راه می افتند و این می تواند زندگی عاشقانه آنها را منفجر کند."

به عبارت دیگر، آنها سعی می کنند به جای اینکه اجازه دهند احساسات راه را هدایت کنند، راه خود را از طریق قرار ملاقات بیندیشند. آشنا بنظر رسیدن؟

"چه لیست طولانی توصیف‌کننده‌های ضروری یک مسابقه ایده‌آل یا عدم تمایل به نگاه کردن به چیزهای کوچکی که ممکن است در یک مسابقه بالقوه جمع‌آوری نشود، بسیاری از مشتریان من به مربیگری نیاز دارند تا یاد بگیرند که به قلب آنها ضربه بزنند. "او توضیح می دهد. بنابراین، به جای ارزیابی قرارهای بالقوه بر اساس اینکه آیا آن‌ها تک تک «خواسته‌های» شما را در همسرتان برآورده می‌کنند، اندرسن به شما پیشنهاد می‌کند به آن‌ها فرصت دهید، به قرار ملاقات بروید و به احساستان در مورد آن‌ها توجه کنید، نه فقط به آنچه که دارید. فکر.

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع و لینک مجاز است

شما در باره اين خبر چه فكر ميكنيد؟

نظر خودتان را در باره این خبر به همه بگویید

: براي نظر گذاشتن با فشردن لينك زير لاگين كنيد

Loginافرادی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید