×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم
پرينت خبر

3 نکته برتر رابطه


جمعه 7 مرداد 1401 7:33:50 PM 

اخبار گوهردشت


 

سالگردها فوق العاده هستند و من و شوهرم همیشه برنامه های کوچکی برای جشن گرفتن داریم. ما معمولاً به Maker Faire در آتلانتا می رویم، اما رویدادها نیز باعث شده اند که ما را کمی به خانه نزدیک کنیم.

اشکالی ندارد - این سفر نیست که سالگرد ما را به جشن تبدیل می کند، بلکه زمانی است که ما با هم می گذرانیم.

مرد، این طغیان کننده بود، درست است؟ هرازگاهی، من و اد آن زوج هستیم، بدون این که اصلاً باشیم.

کاری که ما انجام نمی دهیم این است که زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آنچه که باعث می شود رابطه ما کار کند، می کنیم، زیرا ما تقریباً از قبل این را می دانیم. اصول اولیه از زمانی که ما شروع به قرار ملاقات کردیم تغییر نکرده است - که وقتی به آن فکر می کنم برای همیشه فوق العاده به نظر می رسد. و بنابراین اکنون من سه مورد اصلی را که برای داشتن یک رابطه شاد برای ما مفید بوده است را به شما می گویم، که ما سعی می کنیم همیشه روی آنها کار کنیم.

1 لذت بردن از همراهی یکدیگر ضروری است.

اینطور نیست که دیگران را دوست نداشته باشیم. ما عاشق معاشرت با افراد دیگر، چه با هم و چه به صورت فردی هستیم. اما من و اد واقعاً اوقات خوبی را سپری می‌کنیم، حتی اگر فقط ما دو نفر در حین رانندگی در شهر به یکدیگر سختی می‌دهیم.

این فقط شوخی ها و همه خنده ها نیست. فقط این نیست که علایق ما اغلب با هم تداخل دارند. این است که وقتی او می‌خواهد در مورد سکه‌های بریتانیایی از پیش تعریف شده صحبت کند یا مینیاتورهایی را که اخیراً نقاشی کرده است به نمایش بگذارد، من دلایلی دارم که به این چیزها اهمیت بدهم فقط به این دلیل که او اهمیت می‌دهد. این است که وقتی در مورد دکتر مارتنز یا تئوری رنگ‌ها نگران هستم، او آنقدر از من خوشش می‌آید که به جفت 27 چکمه‌ای که اشاره کرده‌ام نگاه کند و بپرسد که آیا رنگ مناسبی دارند یا خیر.

2 ارتباط سخت است اما کسی که می گوید حیاتی است شوخی نمی کند.

من و اد واقعاً دعوا نمی‌کنیم - فقط هر زمان که چیزی پیش می‌آید که نیاز به بحث و گفتگو دارد، گفتگوهای سختی داریم. گاهی اوقات این کم سرگرم کننده ترین چیز است، اما به این معنی است که هیچ چیز برای چرک شدن باقی نمی ماند. من فکر می کنم این چیزهای بدون خطاب است که شما را بدبخت ترین می کند، بنابراین پرداختن به همه آنها به طور مؤثر بهترین شیوه های روابط است.

البته محدودیت هایی وجود دارد. تا زمانی که هر دو سیر نشده باشیم، درباره چیزهای سخت صحبت نمی کنیم. هیچ دلیلی برای طلاق گرفتن در حالی که خوردن یک سیب می توانست روز را نجات دهد، درست است؟ همچنین، مهم است که اگر صحبت در مورد چیزی بسیار سخت است، کمی فضا به یکدیگر بدهید.

3 رابطه خود را در برابر دیگران قضاوت نکنید.

مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد، بازی کردن با یک سری «بایدها» فقط زندگی و رابطه شما را دشوارتر می‌کند. به زوج‌های اطرافتان به‌عنوان نوعی مقیاس برای جایی که باید باشید نگاه نکنید – هر فردی متفاوت است، بنابراین، البته، هر رابطه‌ای متفاوت است.

تغییرات زیادی در رابطه "موفق" وجود دارد - چیزی را انتخاب کنید که برای شما و شریک زندگی شما مفید باشد، صرف نظر از اینکه شبیه به روابط دیگر اطراف شما باشد یا نه.

و به یاد داشته باشید که شریک زندگی شما نیازی به درگیر شدن عاشقانه با شما ندارد. هم اتاقی های طولانی مدت به همان اندازه که زوج های دیگر از برقراری ارتباط با یکدیگر سود می برند

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع و لینک مجاز است

شما در باره اين خبر چه فكر ميكنيد؟

نظر خودتان را در باره این خبر به همه بگویید

: براي نظر گذاشتن با فشردن لينك زير لاگين كنيد

Loginافرادی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید