×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم
پرينت خبر

قیمت اشتراک آمازون پرایم ماهانه 1 پوند افزایش یافت


سه شنبه 4 مرداد 1401 9:42:55 PM 

اخبار گوهردشت


 

از سپتامبر، اشتراک ماهانه 1 پوند به 8.99 پوند افزایش می یابد و عضویت سالانه از 79 پوند به 95 پوند افزایش می یابد.

آمازون اعلام کرد که افزایش قیمت که برای اولین بار از سال 2014 در انگلستان رخ داده است، تا حدودی به دلیل تورم بوده است که به بالاترین حد خود در 40 سال اخیر رسیده است.

با وجود نشانه هایی که مردم شروع به کاهش خدمات استریم کرده اند، سایر خدمات مانند نتفلیکس نیز قیمت اشتراک را افزایش داده اند.

با این حال، آمازون پرایم بیش از خدمات پخش خود را ارائه می دهد. پرایم همچنین تحویل نامحدود محصولات را ارائه می دهد.

آمازون گفت که قیمت گذاری جدید از سپتامبر یا در تاریخ تمدید عضویت بعدی مشتری آغاز می شود و اضافه کرد که تغییر به برنامه سالانه یا لغو عضویت نیز یک گزینه است.

این اقدام در زمانی صورت می‌گیرد که بسیاری از خانوارها به دنبال کاهش هزینه‌های خود هستند و قیمت کالاها با سریع‌ترین سرعت در 40 سال اخیر افزایش یافته است.

ناتالی برگ، تحلیلگر خرده‌فروشی، که کتابی در مورد اینکه چگونه آمازون آینده خرید را شکل می‌دهد، نوشته است، پس از اینکه آمازون قیمت‌های خود را برای Prime در ایالات متحده در ماه فوریه اعلام کرد، افزایش قیمت پرایم واقعاً شگفت‌انگیز نبود.

او به بی‌بی‌سی گفت: «افزایش هزینه‌ها در میانه بدترین بحران هزینه‌های زندگی در یک نسل، اقدامی فوق‌العاده جسورانه است، اما آمازون برای بسیاری از خریداران ضروری است و آنها [شرکت] این را می‌دانند».

آمازون چنان عمیقاً در زندگی روزمره ما جا افتاده است که بسیاری از مردم این صعود را خواهند پذیرفت.

تحقیقات اخیر حاکی از آن است که افراد بیشتری اشتراک‌های پخش ویدئو مانند نتفلیکس، دیزنی پلاس و آمازون پرایم را به دلیل افزایش هزینه‌های زندگی لغو می‌کنند.

آمازون پرایم یک سرویس اشتراک پولی از آمازون است که در کشورهای مختلف در دسترس است و به کاربران امکان دسترسی به خدمات اضافی را می دهد که در غیر این صورت در دسترس نیستند یا برای سایر مشتریان آمازون در دسترس هستند. خدمات شامل تحویل یک یا دو روزه کالا و پخش موسیقی، ویدئو، کتاب الکترونیکی، بازی و خدمات خرید مواد غذایی است. در آوریل 2021، آمازون گزارش داد که پرایم بیش از 200 میلیون مشترک در سراسر جهان دارد.

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع و لینک مجاز است

شما در باره اين خبر چه فكر ميكنيد؟

نظر خودتان را در باره این خبر به همه بگویید

: براي نظر گذاشتن با فشردن لينك زير لاگين كنيد

Loginافرادی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید