×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم
پرينت خبر

قرار ملاقات: استرس و اضطراب به روابط صدمه میزند.مراقب باشید


 

اخبار گوهردشت


 استرس یکی از متداول ترین مشکلاتی است که افراد با آن مواجه هستند. استرس لذت زندگی را میکشد .ما اغلب خصوصیات افرادی که دچار استرس هستند را می دانیم .آنها دائماً در حال عجله هستند. آنها وقت کافی برای نشستن و در آرامش فکر کردن ندارند. استرس شیوه و روش زندگی آنها را مشخص می کند.

اما این گونه افراد چقدر می توانند در دوستی های شان و قرار های شان موفق باشند؟
جواب واضح است خیلی کم ، به ندرت. آنها استرس زیادی دارند که این قرار چگونه خواهد بود؟ فکر آنها مدام مشغول است با این افکار پریشان که آیا او از من خوشش می آید؟ وای اگر چیز احمقانه ای بگویم و او را ناراحت کنم. و هزاران اگر و آیا دیگر. این افراد معمولا فکرهای مثبت را از ذهنشان می کشند و غمگین در انتظار این هستند که گویا آسمان قرار است روی سر آنها به زمین بیافتد.
در روز قرار آنها وقت کم می آورند. برای حاضر شدن و رفتن هم مردد هستند.با عجله به محل قرار می رسند و فکر خودشان را بخاطر دیر رسیدن مشغول می کنند.این بازی است که استرس برای آنها ترتیب داده است تا همه چیز را نابود کند.ترس از شکست هم دلیل اصلی این استرس است.ترس از این که اگر این بار هم همه چیز خراب شود چه اتفاقی می افتد؟آخرین باری که شکست خورده اید را بخاطر می آورید؟ همانطور که می بینید اتفاقی نیفتاد و جان سالم بدر برده اید . پس طرد شدن آنقدرها هم وحشتناک نیست. تمام روابط در مقطعی اززمان پایان خواهند یافت. برخی با جدائی ها، برخی با طلاق، و برخی نیز با مرگ. هیچ ضمانتی در زندگی وجود ندارد و عشق نیز از این مسئله مستثنی نمی باشد. هر زمان که شما با شخصی آشنا می شوید نا خواسته خود را در معرض طرد شد گی و ناکامی قرار می دهید. پس اتفاق خاصی قرار نیست بیافتد.پس استرس چرا؟ اگر قرار است اتفاق بدی بیافتد ،بگذارید بیافتد شاید این تقدیر شماست.
پس استرس را فراموش کنید.در وز قرار به آرامی حاضر شوید و با ذهنی آرام به دیدن شریک دوستی خود بروید. عجله نکنید و حتی اگر دیر رسیدید عذر خواهی کنید و پیش بروید. سعی کنید از این با هم بودن لذت ببرید. کمی تمرین کنید در ابتدا بسیار سخت است ولی بعدها متوجه خواهید شد که کسی را که یافتید ارزش این همه تلاش و از خود گذشتگی شما را داشته است.فراموش نکنید، استرس تمام شانس های شما برای موفقیت را نابود می کند.موفق باشید.

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع و لینک مجاز است

شما در باره اين خبر چه فكر ميكنيد؟

نظر خودتان را در باره این خبر به همه بگویید

: براي نظر گذاشتن با فشردن لينك زير لاگين كنيد

Loginافرادی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید