×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم
پرينت خبر

قرار ملاقات: آیا از برقراری ارتباط با جنس مخالف خجالت می کشید؟


یکشنبه 7 اسفند 1401 3:37:02 AM 

اخبار گوهردشت


 بسیاری از ما از ارتباط برقرار کردن با جنس مخالف خود خجالت می کشیم , که این باعث می شود به هیچ کجا نرسیم. اغلب اوقات ما حتی از صحبت کردن با افرادی از جنس مخالف می ترسیم. اما چرا می ترسیم؟ چرا از صحبت کردن و دوستی با افراد هم جنس خودمان خجالت نمی کشیم و نمی ترسیم؟ ما اغلب در مورد خودمان مطمئن هستیم و به نسبت اعتماد به نفس داریم و اگر قرار است در مورد خودمان قضاوت کنیم خودمان را فردی مطلوب معرفی می کنیم. پس چرا؟انگار کلیدی در ذهن ما وجود دارد که هنگام صحبت کردن با جنس مخالف خاموش میشود و مانع ارتباط ما می شود.

این مشکل به ذهن و افکار ما مربوط می شود. در این مواقع ما به این جملات فکر می کنیم که : یقیناٌ 
من رو طرد می کند. به من جواب منفی می دهد.مورد تمسخر واقع می شوم و فکرهایی از این قبیل و ذهن ما هم به ما اخطار می دهد که در مورد این نه شنیدن ها از خودمان دفاع کنیم. جنگیدن یا فرار کردن؟ این مکانیزم و روشی که ذهن ما در اینگونه مواقع بر اساس آن عمل می کند. در این گونه موارد افراد فرار رو ترجیح می دهند.و معمولاً این افراد با این وضعیت نمی توانند شریک و دوست خودشون رو پیدا کنند، تنها می مانند و با حسرت به زوجهای دیگر نگاه می کنند. 
اولین قدم برای رفع این مشکل در این گونه موارد این است که خودتان را با دوستان تان بسنجید و مقایسه کنید.آیا به با هوشی جذابی آنها هستید؟آیا دوست داشتنی تر از آنها نیستید؟درمورد شخصیت تان چه طور؟و .......... وقتی که فکر می کنید، می بینید در بسیاری از موارد شما از آنها جلوتر هستید پس اگر آنها موفق هستند چرا شما نباشید؟ با اعتماد کامل به خودتان به شخصی که از او خوشتان می آید نزدیک شوید و نگران نه شنیدن نباشید.این جواب رد او ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد که شاید اصلاً به شما مربوط نباشد. این موضوع را به خاطر داشته باشید که او تنها فرد روی زمین نیست.
با زیرکی و آرامی نزدیک شوید و صحبت کنید.یقیناٌ شما نیز به زودی فرد مناسب تان رو پیدا می کنید موفق باشید.

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع و لینک مجاز است

شما در باره اين خبر چه فكر ميكنيد؟

نظر خودتان را در باره این خبر به همه بگویید

: براي نظر گذاشتن با فشردن لينك زير لاگين كنيد

Loginافرادی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید