×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم
پرينت خبر

10 نشانه که یک قرار خوب پیش نمی رود


شنبه 8 مرداد 1401 9:38:34 PM 

اخبار گوهردشت


 

یکی از رایج ترین کاربردها برای خواندن زبان بدن این است که مشخص کنید آیا شخص دیگری جذب شما شده است یا خیر. بسیاری از ما به طور غریزی نشانه‌های جذابیت را تشخیص می‌دهیم: تماس چشمی، خم شدن، و لبخند زدن، اگرچه برخی تفاوت‌های جنسیتی در این رفتارها وجود دارد.

با این حال، نشانه‌هایی که نشان می‌دهند فرد مجذوب نشده است (یا حتی حوصله‌اش سر رفته) نیز می‌تواند برای تشخیص کمک‌کننده باشد، به‌ویژه در اولین قرار ملاقات. اگر آن سطح اولیه علاقه وجود ندارد، چرا وقت یا پول خود را صرف قرار ملاقات دوم کنید؟ تحلیلگران رفتار ده نشانه عدم جذابیت یا علاقه را شناسایی کرده اند که ممکن است در اولین جلسه مشاهده شود. قانون معمول زبان بدن صدق می کند: به دنبال چندین نشانه باشید و اگر فقط یکی از این رفتارها را مشاهده کردید، زود نتیجه نگیرید.

یک ابروی تکی بالا رفته: اگر قرارتان با یک ابروی بالا به شما نگاه می کند، احتمالاً در مورد آنچه به آنها می گویید شک دارند. حداقل، آنها شک دارند که آنچه شما می گویید کاملاً درست است، نه اغراق یا تحریف حقایق.

حالت خمیده: دو راه برای خواندن این علامت وجود دارد. اگر قرارتان در حالی که صاف نشسته‌اید و به‌نظر می‌آیید کج‌رو است، نشان‌دهنده از دست دادن علاقه و شاید حتی عدم احترام به شما است. اما اگر خمیده اید و تاریختان با خمیدن شما را منعکس می کند، به احتمال زیاد نشانه علاقه آنها به شماست. انعکاس وضعیت بدن نشانه رایجی از تمایل به درگیر شدن با فرد است.

ایجاد مانع: قرار دادن اقلام بین شما و آنها یکی از راه های ایجاد فاصله بین شما است و معمولاً یک حرکت دفاعی است. اگر طرف مقابل یک وسیله مانند تلفن همراه را بین شما و خود قرار دهد، احتمالاً معنای کمی دارد. اگر آنها همچنان وسایل را بین شما قرار می دهند، یا اگر به گونه ای حرکت می کنند که وسایل بزرگتر بین شما قرار می گیرند، به دنبال فاصله ای امن از شما هستند. این با احساس جذابیت ناسازگار است، حتی برای فردی که معمولا مضطرب است.

بسته شدن پلک ها برای پلک زدن های طولانی: تحلیلگران رفتار این را "مسدود کردن چشم" می نامند و توجه دارند که وقتی به چیزی که دوست نداریم یا به نوعی توهین آمیز است نگاه می کنیم به طور غریزی این کار را انجام می دهیم. به اندازه کافی در مورد آن گفته شد.

خود آراستگی: در اینجا نشانه دیگری است که به دو صورت قابل خواندن است. اگر وقتی برای اولین بار شما را می بینند، خودآرایی می کنند، احتمالاً به این دلیل است که می خواهند بهترین ظاهر خود را برای شما نشان دهند یا احترام خود را به شما نشان دهند. به عنوان مثال، صاف کردن یک پیراهن یا شانه کردن دست آنها در موهای آنها همانطور که در ابتدا ظاهر می شوید مشکلی نیست. اما اگر به تازگی از آنها سوالی پرسیده اید و آنها به پیراهن خود نگاه می کنند تا چیزی را از بین ببرند، نشان دهنده عدم احترام یا علاقه به سوال شما هستند.

خمیازه کشیدن: بسیاری از ما خمیازه را به عنوان نشانه ای از خواب آلودگی یا خستگی طرف مقابل تعبیر می کنیم. اگرچه ممکن است این درست باشد، اما احتمالاً نشانه خوبی نیست، به خصوص در اولین قرار ملاقات. خمیازه کشیدن می تواند راهی برای کاهش تنش با کشیدن اکسیژن اضافی باشد. ممکن است به خمیازه به عنوان نشانه احتمالی تنش توجه کنید. همچنین می تواند نشانه بی حوصلگی باشد. اکثر مردم پس از هفت تا نه دقیقه از گوش دادن به چیزی (یا کسی) که واقعاً برایشان جالب نیست، خمیازه می‌کشند.

حالت سفت و سخت: مانند خمیازه کشیدن، این می تواند نشانه تنش توسط فردی باشد که علاقه مند است. بسیاری از ما زمانی که تنش داریم با حالت سفت می نشینیم یا می ایستیم. می توان امیدوار بود که این وضعیت کل تاریخ نباشد، زیرا نشان می دهد که آن شخص از حضور شما راضی یا راحت نیست.

فشار دادن انگشت شست و سبابه به صورت: به این حرکت «دندونه شدن صورت» می گویند و معمولاً نشانه دیگری از تنش و تلاشی برای تسکین آن تنش است. این می تواند نشان دهنده علاقه شدید یا نشان دهنده کسالت شدید باشد.

یک طرف لب بالایی کمی بالا رفته: این نشانه کلاسیک تحقیر است. اگر این را بدون یک زمینه واضح برای توضیح آن می بینید، می توانید فرض کنید که «بازی تمام شده است»، حداقل برای آن برخورد.

پاها به سمت در: جهتی که پاهای شخص در آن قرار دارند معمولاً نشان دهنده تمرکز توجه او در آن زمان است. اگر پاهای آنها به سمت شما باشد، نشانه آن است که علاقه خود را از دست داده اند. این امر به ویژه در صورتی واضح است که پاهای آنها به سمت فرد دیگری در گروه شما باشد، حتی زمانی که شما با آنها صحبت می کنید. پاها به سمت در یا خروجی نشان می دهد که قرار شما می خواهد به زودی آنجا را ترک کند.

افکار نهایی

ممکن است بخواهید به هر یک از این علائم توجه داشته باشید و از تعداد مواردی که در یک تاریخ مشاهده کرده اید آگاه باشید. اگر چندین نشانه از بی علاقگی را مشاهده کردید، احتمالاً به نفع شماست که از برنامه ریزی بیشتر یک گام به عقب بردارید. نشانه ها را بخوانید و بهترین قضاوت خود را در مورد اینکه آیا آن رابطه را دنبال کنید یا نه استفاده کنید.

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع و لینک مجاز است

شما در باره اين خبر چه فكر ميكنيد؟

نظر خودتان را در باره این خبر به همه بگویید

: براي نظر گذاشتن با فشردن لينك زير لاگين كنيد

Loginافرادی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید